Co nas wyróżnia?

Oryginalne brzmienie

Pięciu muzyków. Oryginalne wokale i świetne brzmienie instrumentów.

Interesujące aranżacje

Większość utworów gramy w oryginalnych tonacjach, łączymy style i aranże.

Różnorodny repertuar

Gramy to czego uwielbiacie słuchać i przy czym się najlepiej bawicie.

Energia i dobry humor

Z nami nie można się nudzić. Występując, bawimy się razem z Wami!

Kim jesteśmy?

W zespole Nie Ma To Tamto od początku pragnęliśmy stworzyć cover band, jakiego na próżno szukać w większości miast. Mając dosyć kolejnych zespołów męczących znane numery Erica Claptona czy ZZ Top, postanowiliśmy zapewnić publiczności najlepszą zabawę przy różnorodnej popularnej muzyce – od lat 50. do współczesnych hitów. To właśnie takiej muzyki chcą słuchać Wasi Goście!

Wiemy, że lubicie, gdy piosenka brzmi jak w oryginale, dlatego staramy się każdy utwór wykonywać na wzór jego pierwowzoru. Czasami jednak pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa i niekontrolowaną improwizację.  Kto powiedział, że nie można połączyć motywu z “Pulp fiction” z Czarnym Ali Babą” Andrzeja Zauchy?  Nie Ma To Tamto!

ZAGRANE KONCERTY

LAT DOŚWIADCZENIA

PIOSENEK W REPERTUARZE

%

ZADOWOLENIA KLIENTÓW

Nasz zespół

 
Marcin

Marcin

GŁÓWNY WOKAL | GITARA AKUSTYCZNA

Ukończył Wyższą Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu, znany z występów we wrocławskim zespole Remembrance, oczaruje swym anielskim głosem każdą Białogłową.  Pracuje jako nauczyciel emisji głosu a jego pasją prócz muzyki jest gotowanie.

Tomasz

Tomasz

GITARA PROWADZĄCA

Absolwent szkoły muzycznej im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. Muzyk, gitarzysta tworzący aranże i transkrypcje utworów większości gatunków muzycz- nych (blues, rock, pop, funk, jazz, soul, muzyka elektroniczna itd.) Jego inspiracją jest twórczość Jacka Gardinera i Mateusa Asato. Zawodowo uczy gry na gitarze i prowadzi zajęcia z kształcenia słuchu.

Michał

Michał

INSTR. KLAWISZOWE | DRUGI WOKAL

Utalentowany klawiszowiec, aranżer i realizator dźwięku. Komponuje muzykę ilustracyjną i relaksacyjną. Jego oczkiem w głowie jest najlepszy na świecie syntezator Korg Kronos 2. Na co dzień pracuje w jednej z największych firm deweloperskich w kraju.

Mateusz

Mateusz

PERKUSJA

Wszechstronny perkusista i nauczyciel gry na perkusji. Umiejętności rozwijał u Zbigniewa Lewandowskiego we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W graniu ceni sobie technikę, “świadomość muzyczną”, finezję oraz feeling. Kompozycje i aranżacje często czerpie z muzyki progresywnej. Dusza towarzystwa. Z wykształcenia botanik.

Bartosz

Bartosz

GITARA BASOWA

Z gitarą basową związał się na stałe w wieku 14 lat, kiedy to z kolegami ze szkoły założył pierwszy zespół i zbudował amatorskie studio w garażu. W muzyce ceni sobie bluesową emocjonalność, rockowy nonkonformizm i energię muzyki tanecznej z lat 70. Dąży do osiągnięcia równowagi między szaleństwem improwizacji i perfekcją dźwięku.

Monika

Monika

WOKALISTKA, KONFERANSJERKA

 

Share This