Co nas wyróżnia?

Oryginalne brzmienie

Pięciu muzyków. Oryginalne wokale i świetne brzmienie instrumentów.

Interesujące aranżacje

Większość utworów gramy w oryginalnych tonacjach, łączymy style i aranże.

Różnorodny repertuar

Gramy to czego uwielbiacie słuchać i przy czym się najlepiej bawicie.

Energia i dobry humor

Z nami nie można się nudzić. Występując, bawimy się razem z Wami!

Kim jesteśmy?

W zespole Nie Ma To Tamto od początku pragnęliśmy stworzyć cover band, jakiego na próżno szukać w większości miast. Mając dosyć kolejnych zespołów męczących znane numery Erica Claptona czy ZZ Top, postanowiliśmy zapewnić publiczności najlepszą zabawę przy różnorodnej popularnej muzyce – od lat 50. do współczesnych hitów. To właśnie takiej muzyki chcą słuchać Wasi Goście!

Wiemy, że lubicie, gdy piosenka brzmi jak w oryginale, dlatego staramy się każdy utwór wykonywać na wzór jego pierwowzoru. Czasami jednak pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa i niekontrolowaną improwizację.  Kto powiedział, że nie można połączyć motywu z “Pulp fiction” z Czarnym Ali Babą” Andrzeja Zauchy?  Nie Ma To Tamto!

ZAGRANE KONCERTY

LAT DOŚWIADCZENIA

PIOSENEK W REPERTUARZE

%

ZADOWOLENIA KLIENTÓW

Nasz zespół

 
Marcin

Marcin

WOKALISTA | GITARA AKUSTYCZNA

Ukończył Wyższą Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu, znany z występów we wrocławskim zespole Remembrance, oczaruje swym anielskim głosem każdą Białogłową.  Pracuje jako nauczyciel emisji głosu a jego pasją prócz muzyki jest gotowanie.

Monika

Monika

WOKALISTKA, KONFERANSJERKA

Kobieta od spraw zamieszania! Wokalistka, konferansjerka, animatorka. Swoja przygodę z wokalem zaczęła w wieku sześciu lat, nagrywając po raz pierwszy utwór Natalii Kukulskiej – Puszek Okruszek. Od tej pory nie rozstaje się z mikrofonem – legenda głosi że nawet z nim śpi 🙂 Bawi gości od 8 lat prowadząc wesela, karaoke i wszelkiego rodzaju imprezy imprezy nie tylko dla dorosłych.

Michał

Michał

INSTR. KLAWISZOWE | TRZECI WOKAL

Utalentowany klawiszowiec, aranżer i realizator dźwięku. Komponuje muzykę ilustracyjną i relaksacyjną. Jego oczkiem w głowie jest najlepszy na świecie syntezator Korg Kronos 2. Na co dzień pracuje w jednej z największych firm deweloperskich w kraju oraz skacze po skateparkach na desce do prasowania.

Mateusz

Mateusz

PERKUSJA

Wszechstronny perkusista i nauczyciel gry na perkusji. Umiejętności rozwijał u Zbigniewa Lewandowskiego we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W graniu ceni sobie technikę, “świadomość muzyczną”, finezję oraz feeling. Kompozycje i aranżacje często czerpie z muzyki progresywnej. Dusza towarzystwa. Interesuje się chemią organiczną.

Bartosz

Bartosz

GITARA BASOWA

Z gitarą basową związał się na stałe w wieku 14 lat, kiedy to z kolegami ze szkoły założył pierwszy zespół i zbudował amatorskie studio w garażu. W muzyce ceni sobie bluesową emocjonalność, rockowy nonkonformizm i energię muzyki tanecznej z lat 70. Dąży do osiągnięcia równowagi między szaleństwem improwizacji i perfekcją dźwięku.

Andrzej

Andrzej

GITARA PROWADZĄCA

Na gitarze gra od 12 roku życia i nie zamierza przestać. Szczególne wyrazy uznania dla nieistniejącej już Lubińskiej fabryki DEFIL – to od tego wszystko się zaczęło i trwa nieustannie do dziś. Nie było mu obce gotowanie strun i wycinanie „kostek z denka od kakao’’. Zainteresowania różnorodne od sportu po gotowanie i oczywiście muzyka każdego rodzaju – w dobrym wykonaniu z uśmiechem na twarzy 🙂 Wiosłuje także w zespole Świnka Halinka.

Share This