Referencje

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne (szczególnie pary młode) jak i firmy oraz instytucje. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami.

“Zespół super, cały skład bardzo sympatyczny nie mówiąc już o muzyce, którą graja. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Polecam, jako zespól na każdą imprezę- gwarancja zabawy do białego rana 🙂 My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak poprowadzili nasze wesele. Po prostu nie ma to tamto :p”

Ania Kostrzycka

Młoda Para

“Nie mogliśmy wybrać lepszego zespołu, to był strzał w dziesiątkę!

Pełen profesjonalizm od początku do końca. Fantastyczne wokale, świetna organizacja i kontakt z gośćmi wesela – parkiet pełny od początku do końca! Bardzo dziękujemy za świetną imprezę, polecamy każdemu!!!!”

Katarzyna Golak

Młoda Para

“Zespół nie ma sobie równych. Lepszego nie spotkaliśmy. Nasi przyjaciele i nasze rodziny są tego samego zdania. Świetne wokale, fantastyczne zabawy i to co najważniejsze – bardzo dobry kontakt z uczestnikami imprezy. Dziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę i uczynienie naszego wesela wyjątkowym i niezapomnianym nie tylko dla nas, ale również dla naszych gości.”

Malwina Morawska i Kafar

Młoda Para

“Zespół grał na naszym weselu. Byli świetni zarówno jeśli chodzi o umiejętności czysto muzyczne, jak i organizacyjne. Współpraca układała nam się dobrze już od pierwszego spotkania i tak zostało do końca. Gościom również bardzo się podobało, o czym świadczył stale zapełniony parkiet 🙂 Możemy ich ich polecić w szczególności ze względu na profesjonalizm i pozytywne podejście do wykonywanej pracy. To prawdziwi pasjonaci :)”

Paweł Art

Młoda Para

“Nie mogliśmy wybrać lepszego zespołu na nasze wesele. Od pierwszego spotkania współpraca przebiegała fachowo, konkretnie a przed wszystkim w przesympatycznej atmosferze. Wspaniałe wokale, mega brzmienie oraz świetnie poprowadzona całość imprezy. Z całego serca polecamy i dziękujemy wszystkim członkom zespołu za profesjonalizm i przyjacielskie podejście do nas oraz naszych gości 🙂 Karolina i Kamil”

Karolina Partyka

Młoda Para

“Wybór zespołu Nie Ma To Tamto na wesele to był strzał w dziesiątkę! Żadnym problemem dla chłopaków nie było opanowanie prawie 150 osobowego tłumu. Zarówno gry i zabawy jak i sety muzyczne były odpowiednio dobrane do atmosfery panującej na sali. Tempo całej imprezy było idealne, przerwy miedzy piosenkami nie były ani za długie ani za krótkie. Zespół również idealnie współpracował z obsługą sali, panie kelnerki mówiły, ze dawno nie spotkały tak bezproblemowych osób. Zespół poleciłabym każdemu :)”

Anna Jasięga

Młoda Para

“Chłopaki są the best , do tej pory znajomi nas pytają skąd taki super zespół i mówią że najlepsze wesele na jakim byli . Pięknie śpiewają, grają i zabawiają. Bardzo kreatywni. Z nami (parą młodą) ciągły kontakt przed weselem i w trakcie jeszcze lepszy. Na srebrna rocznicę i złotą też Was bierzemy, no i na śluby naszych dzieci !!! Polecamy z całego serca!”

Kamila Korytko

Młoda Para

“Miałem to szczęście że wcale nie miałem problemu z wyborem Zespołu na wesele. Rok wcześniej bawiliśmy się na weselu u przyjaciół i tam usłyszałem i poznałem Nie Na To Tamto. Zespół zrobił na nas tak ogromne wrażenie że już wtedy modliliśmy się żeby mieli wolny termin na nasze wesele.I to była nasza najlepsza pierwsza wspólna decyzja . Wszyscy (zarówno goście jak i my) świetnie się bawili! Zespół ten oprócz świetnego wykonania utworów, prowadzenia imprezy (od A do Z) w bardzo profesjonalny sposób, posiada świetny repertuar. Od wszystkich gości słyszeliśmy że zespół jest fantastyczny i że dawno się tak dobrze nie bawili oraz pytali skąd taki zespół wyczarowaliśmy. W pełni podpisujemy się pod ich opinią i mamy nadzieję, że pomoże ona również Wam przy wyborze zespołu na Wesela, Bale, Sylwestra. Mam nadzieje że będzie nam dane jeszcze nie raz z wami się bawić. Pozdrawiamy i dziękujemy raz jeszcze Wam.”

Dariusz Piotrowski

Młoda Para

Share This